43-300 bielsko-biała, ul. 11 listopada 10/1
DM Prawo
Usługi prawne dla Ciebie i Twojej firmy!

DM Prawo

DM Prawo to zespół specjalistów, posiadających w dziedzinie prawa wiedzę i doświadczenie. Naszym klientom zapewniamy skuteczne doradztwo prawne.

Gwarantujemy kompleksową pomoc prawną osobą prywatnym i przedsiębiorcom.  

Warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który nie tylko odpowie na nasze pytania, ale i doradzi oraz rozwiąże problem. W ramach pomocy prawnej możemy uzyskać informacje o tym, jakie przepisy nas obowiązują, jakie mamy uprawnienia, uzyskać pomoc w sporządzeniu pisma procesowego oraz znaleźć kompetentną osobę do reprezentowania nas w Urzędach Skarbowych i sądach. Spotkanie z profesjonalistą zajmuje zdecydowanie mniej cennego czasu, niż samodzielne poszukiwanie rozwiązania, a ekspert sprawnie zbada problem klienta i przedstawi najkorzystniejsze wyjście z zaistniałej sytuacji.

W naszej ofercie:

Prawo
karne
Usługi
prawne
Prawo
spadkowe
Umowy cywilno-prawne
Reprezentowanie w US i sądach
Doradztwo podatkowe
Wsparcie VAT i podatek dochodowy
Windykacja i zabezpieczenia
Weryfikacja
spółek
Upadłość konsumencka

Konrad Jóźwik

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (2001).

Po ukończeniu studiów prawniczych, z dniem 1 stycznia 2002 roku pracę zawodową rozpocząłem w Izbie Skarbowej w Katowicach jako starszy referent, a następnie inspektor, w Oddziale Podatków Pośrednich od Osób Prawnych (orzecznictwo w zakresie podatku obrotowego, podatku VAT, podatku akcyzowego, podatku importowego , podatku od gier i zakładów). Od 2005 roku pracowałem w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Bielsku-białej w Oddziale Podatków Pośrednich (orzecznictwo w zakresie podatku VAT, przenoszenie odpowiedzialności za zaległości podatkowe na osoby trzecie, wydawanie indywidualnych interpretacji podatkowych).

Od czerwca 2006 do stycznia 2013 roku pracowałem w Krajowej Informacji Podatkowej jako specjalista z zakresu podatku VAT, Ordynacji podatkowej, podatku akcyzowego oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Do zakresu moich obowiązków należało udzielanie telefonicznych konsultacji firmom i osobom fizycznym oraz wydawanie indywidualnych interpretacji podatkowych w imieniu Ministra Finansów z zakresu prawa podatkowego.


Małgorzata Ochman - Kózka

Adwokat

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Szkoły Wyższej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa gospodarczego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W latach 2010 – 2012 r. odbyła aplikację adwokacką w Izbie Krakowskiej, uzyskując tytuł zawodowy adwokata. W trakcie aplikacji adwokackiej zdobywała doświadczenie w Kancelariach specjalizujących się w kompleksowej w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, jak również świadczących wszechstronne usługi na rzecz Klientów indywidualnych.

Od 2013 r. prowadzi indywidualną Kancelarie Adwokacką. Głównym profilem działalności jest obsługa prawna podmiotów gospodarczych oraz prowadzenie sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowe, jak również spraw karnych.  Kancelaria posiada również bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w sprawach rozwodowych oraz rodzinnych. Wśród wielu sukcesów, do największych należy zaliczyć sprawy związane z odszkodowaniami za błędy medyczne, w których udział Adwokat Małgorzaty Ochman – Kózki pozwolił na otrzymanie przez reprezentowanych Klientów bardzo wysokich odszkodowań i zadośćuczynień.

Od 2015 r. Adwokat Małgorzata Ochman – Kózka obecna jest również na rynku usług prawnych
w Bielsku – Białej współpracując z uznanymi Kancelariami Adwokackimi.